Najnovšie recenzie zo sekcie Hračky do vody

Munchkin Malé morské potvorky 5 ks

Munchkin Malé morské potvorky 5 ks

Overený zákazník MojeBaby.sk Overený zákazník

Pridané: 26. novembra 2017

Zakúpený v MojeBaby.sk

• zvieratka su uzasne prepracovane
  • su z odolneho materialu, ktory odolava dokonca zubkom
  • zvieratka je mozne naplnit vodou, drobec zboznuje striekanie vody z ich papuliek
  • su krasne farebne
  • deti sa naucia mnozstvo morskych tvorov
  • tato sada uzasne doplna velku sadu zvieratiek, ktoru sme zakupili skoro pred rokom a nas syn ich vsetky zboznuje

Mimoriadne kvalitna znacka, zvieratka su uzasne, nemozem im nic vytknut, u nas maju obrovsky uspech. Vrelo odporucam

štuplík štuplík

Pridané: 13. novembra 2017

• farebné prevedenie
  • zabezpečené nasávanie (čerpadielko) pred výmyselníkmi. po otvorený krytu je možné čerpadielko vyčistiť.
  • materiál
  • prísavky sú dostatočne mäkké ale zároveň majú super silu uchytenia.
  • rôzne využitie hry - kohútik samotný, po stlačení začne striekať na rôzne strany, kalíšky každý má iné využitie -jeden ma v sebe otvor ako sprška, ďalší ma mlyn odspodu, a jeden bez otvoru v ktorom je plný červený ktorý je tlakom vody vytláčaný, plus ja som kúpila verziu s ozubenými kolieskami ktoré sa dajú rôzne vyťahovať
  • ziatiaľ som nepostrehla

skvelý darček či už k sviatku alebo pod stromček.
kúpanie sa stane aj hrou a zabaví dostatočne dieťa aby rodič mohol spraviť hygienu bez odvrávania.
taktiež rozvíja detskú motoriku a premýšľanie čo kde a ako treba dať poskladať aby to všetko išlo ako dieťa chce

nemám problém ani s napájaním a odizolovaním od možnej vody. kryt je vyrezaný tak aby presne zapadol a nepretiekla voda

Intex Kosatka malá cm 163 x 76

Intex Kosatka malá cm 163 x 76

Pridané: 9. októbra 2017

• Pekná a velká

Pekná kosatka a je aj velká po nafukanie.Material je prijemne kvalitný a udržal i ma..Madla na drženie su prijemné a dieta je dobře uchopí.Doporučám len pre jedno dieta,druhe sa nemá šancu udržat.Stabilita na vode ma prekvapila.Len škoda ševu na chrptě kosatky.Dvoudielné plavky su nevhodné,hlavne při lehu na kosatke.Svar je neprijemný.Nafukanie dychom je zdluhavé ale ide to.Doma ju mame na viešku,ked je nafuklá stále.Pekně oprenu o stenu.Nesenie nafukle ryby je taky v pohode.Ked som ju prvne fukala u vody a na slnečku.Tak to bylo sialene.Rychlé fukanie a horuco.Jinak paradná

Intex 56569 Nafukovacia Usmiata jašterička s držadlami

Intex 56569 Nafukovacia Usmiata jašterička s držadlami

Pridané: 4. septembra 2017

(naposledy upravené 5. septembra 2017)

• Velikost a tvár.

Moc pekná obludka zaujimavého tvaru.Ak pre chlapce aj pre dievčata.Madla na drženie su na dobrem miestě a dieta sa jich dobře chytne.Priestor na sedenie ma prekvapil velikostu.Stabilita na vodě je vela slušná a převracenie nehrozi.Aj zaleži na divočenie dieta.Materiál vyzerá odolne,zatal drži..Velikost je ty parádná,hlavne na dlžku.Mam rovnuc dve jašterky-deti dvojičky.Každy ma svoju jašterku.Jedna dychom zabrala 8 až 10 minut pri kratkych nadechoch.At udycham aj druhu a s malu prestavku.Mosela som počkat ak drobci usnu,jinak to nešlo.Mali to ako prekvapenie.Rano neverili vlastním očim,na čo kukali.Je skvelá

Intex 58561 Plávajúca VEĽRYBA nafukovacia čierna cm 193 x 119

Intex 58561 Plávajúca VEĽRYBA nafukovacia čierna cm 193 x 119

Pridané: 30. augusta 2017

(naposledy upravené 31. augusta 2017)

• Skvelá velikost a madla na drženie

Skvelá kosatka o neuveritelnej velikosti.Madla na drženie a uveze aj dve deti.Aj dospelého.Mam 55 kíl a bez problema.Moja dcerá a dcerá od kamarádky byli vela spokojné.Nechcely ven z bazena a s kosatky.Je skvelá.Len to fukanie dychom je zdluhavé ale ide to.S kamarádku na střídačku sme to dali.Dcerý nam fandily a smaly sa.Pak na nás kukaly,ak nám to fukanie ide.Sledovali,ktorá sa vjac nadychne a ma vatšie fuk.Stabilita na vode je super,nemá tendenciu sa prevracat.Kosatka je z odolného materialu a stále držia bez poškozenie.Je veliká 190 cemtimetrou po nafukanie.My mame s kamošku cca 170 cemtimetrou a je vyššia než my.Dcery sedia na kosatke i s kolesy a v pohode sa vejdu.Len spojovacia šev na chrpte je trošku nepríjený-stačia jednodielné plavky a je to ok.Ked sa budu vozit dve babetka,nafukajte ju troška viece.Kvoli stabilite.Dobre sa fuká ve dvuch.U nas jedna fukala a druhá přidržovala.Je lepšie,ked je mamička menšia.Ventil je dobře bezpečný a dobře těsnia.Ke koncu fukanie a pri dofukovanie na potrebnu tvrdost.Ked su deti na kosatke,je potřeba je stražit.Před kupanim kontrolujem trvdost a prípadně dofuknem.Za ty peniaze super.

Bestway Nafukovací delfín s úchyty samostatně

Bestway Nafukovací delfín s úchyty samostatně

Pridané: 23. augusta 2017

(naposledy upravené 24. augusta 2017)

• Prijemná ciena a velikost

Super delfin pre deti.Ideálná velikost a madelka na drženie.Je dobre stabilný na vode a nepřevracia sa.Pvc je aj pevne a stále drži.Nafukanie dychom chvilu aj zabere ale pre deti všetko.Dcéra to vždy oceni a podakuje.Ak sa tvaruje při fukanie,dcéri zařia očička.Je u něj oblubený.Když fukám,tak ho rada hladia.Ventíl je aj většia,tak vzduch prudia do delfína rychleji.Prvně si nafukujte telo a pak chvost.Je to lepšie ,chvost pak nezavadza.Dcéra mi aj rada pomaha přidržovat při konci fukanie tela.Dobre sa nese aj nafukaný.pod pazuchami.

Pridané: 14. augusta 2017

Zakúpený v www.maxstore.sk

sú zaujímavé, dieťa sa teší z potápania

Pridané: 14. augusta 2017

Zakúpený v www.maxstore.sk

+ výrobok dieťa zaujal, je dobre viditeľný v bazéne, ale pretože je ľahký aj po naplnení vodou sa v bazéne pohybuje

Intex Vodné vozidlo Delfín veľký

Intex Vodné vozidlo Delfín veľký

Overený zákazník Tocopotrebujes.sk Overený zákazník

Pridané: 6. augusta 2017

Zakúpený v Tocopotrebujes.sk

Je to velmi dobre teraz v lete ked ideme s detmi na vodu alebo do bazena

Pridané: 17. júla 2017

• plava vo vode ako ma

Pridané: 17. júla 2017

• plava vo vode ako ma

Pridané: 1. júla 2017

super zabava pre deti

Pridané: 1. júla 2017

(naposledy upravené 1. júla 2017)

super sa deti zabavia

BabyOno Puzzle do kúpeľa mäkké ZOO

BabyOno Puzzle do kúpeľa mäkké ZOO

Overený zákazník SvetKočíkov.sk Overený zákazník

Pridané: 16. júna 2017

Zakúpený v SvetKočíkov.sk

• jednotlive kusky su dost velke a hrube (velkost cca 10 cm), drzia dobre na vani aj na kachlickach. Na nerovnych povrchoch nedrzia az tak dobre, pretoze su hrubsie. Ale tym aspon viac vydrzia
  • nic

Pekna a u nas oblubena hracka do vane

Pridané: 15. júna 2017

• farebnosť
  • funkčnosť
  • jediná nevýhoda slabá izolácia od vody v časti kde sa zakladajú baterky (možná korózia)

Cotoons Smoby Knížka do vody

Cotoons Smoby Knížka do vody

Overený zákazník Slniečkovo Overený zákazník

Pridané: 30. mája 2017

Zakúpený v Slniečkovo

• Milé pre malé deti, praktické
  • Nemám voči tovaru výhrady

Tovar splnil moje očakávania, veľmi dobrý

BabyOno Komplet Zvieratká väčšie

BabyOno Komplet Zvieratká väčšie

Pridané: 2. apríla 2017

• náš syn dostal kožnu alergicku reakciu, odvtedy má takú psychickú traumu, že odmieta kúpeľ vo vaničke, vo vani, môžeme ho len sprchovať

neodporučam!!!

Pridané: 9. marca 2017

Zakúpený v Kociky.sk

• Dlho som zvazovala kupu tejto vodnej hracky, ale oplatilo sa. Sice mame sprchovy kut s hlbsou vanickou, ale moj 2 rocny syncek sa super zabavil. Dufam, ze nam hracka vydrzi aj pre dcerku zatial ma 5 mesiacikov.

Yookidoo Ponorka s vodnou stanicou

Yookidoo Ponorka s vodnou stanicou

Pridané: 30. januára 2017

Zakúpený v Kociky.sk

• Syn rád púšťa vodu vodovodného kohútika tak som mu objednala túto hračku.
  • Zaujala ho natoľko že s ňou chcel sa hrať stále.
  • Dizajn pekný.
  • Slabá vydrz.
  • Zlý prístup k filtru.
  • Slabo drzi tá prisavka na ponorke.
  • Po dvoch dňoch nesla vobec.

Už by som ju nikdy nekúpila a ani neodporučil.

Overený zákazník Aladdin kočíky Overený zákazník

Pridané: 18. januára 2017

Zakúpený v Aladdin kočíky

• Skvele! Pevne prisavky, velka zabava pre deti..

Zobrazujem 241 - 260 zo 304 recenzií 1...11 12 [ 13 ] 14 15...16